Indeksi (Zagrebačka Burza) za 9 Srpanj, 2020
Indeksi
Simbol Ime Vrijednost %Δ Dnevno %Δ YTD
ADRPR ADRIA Prime974.84+0.51%-12.12%
CBX CROBEX1614.64+0.02%-19.97%
CBXIN CROBEX Industrija752.75+0.84%-13.52%
CBXKO CROBEX Konstrukt463.88-0.38%+7.34%
CBXNU CROBEX Nutris613.93+0.18%-10.90%
CBXPL CROBEX Plus958.92+0.01%-13.51%
CBXPR CROBEX Prime950.64+0.15%-18.34%
CBXTR CROBEX Total Return1085.76+0.02%-19.48%
CBXTP CROBEX Transport750.130.00%0.00%
CBXTU CROBEX Turist2916.97+0.07%-15.62%
CBX10 CROBEX101013.56+0.18%-15.53%
C10TR CROBEX10 Total Return--0.00%0.00%
CBS CROBIS111.34+0.02%-3.68%
CBSTR CROBIS Total Return183.06+0.04%-2.20%
Najveće Promjene
Simbol Ime Vrijednost %Δ Dnevno
CBXIN CROBEX Industrija 752.75+0.84%
ADRPR ADRIA Prime 974.84+0.51%
CBXNU CROBEX Nutris 613.93+0.18%
CBX10 CROBEX10 1013.56+0.18%
CBXPR CROBEX Prime 950.64+0.15%
CBXKO CROBEX Konstrukt 463.88-0.38%
Novosti
Datum Naslov Izvor
contact
Kontakt
Kontaktirajte Nas
Imate pitanje ili komentar? Voljeli bi čuti od Vas. Pošaljite nam poruku i odgovoriti ćemo što je prije moguće.
Vaša poruka je poslana uspješno. Hvala.
Žao nam je, došlo je do greške pri slanju poruke. Molimo pokušajte ponovno.