Indeksi (Zagrebačka Burza) za 28 Listopad, 2020
Indeksi
Simbol Ime Vrijednost %Δ Dnevno %Δ YTD
ADRPR ADRIA Prime951.63-0.73%-14.21%
CBX CROBEX1575.25-1.03%-21.92%
CBXIN CROBEX Industrija869.74-0.39%-0.09%
CBXKO CROBEX Konstrukt704.45-0.23%+63.01%
CBXNU CROBEX Nutris600.33-1.50%-12.87%
CBXPL CROBEX Plus1017.67-0.98%-8.21%
CBXPR CROBEX Prime926.99-1.27%-20.37%
CBXTR CROBEX Total Return1064.83-1.03%-21.03%
CBXTP CROBEX Transport750.130.00%0.00%
CBXTU CROBEX Turist2890.44-0.51%-16.38%
CBX10 CROBEX10988.21-0.92%-17.64%
C10TR CROBEX10 Total Return985.68-0.92%-2.07%
CBS CROBIS111.92-0.21%-3.18%
CBSTR CROBIS Total Return185.32-0.20%-0.99%
Najveće Promjene
Simbol Ime Vrijednost %Δ Dnevno
CBXTP CROBEX Transport 750.130.00%
CBXPL CROBEX Plus 1017.67-0.98%
CBX CROBEX 1575.25-1.03%
CBXTR CROBEX Total Return 1064.83-1.03%
CBXPR CROBEX Prime 926.99-1.27%
CBXNU CROBEX Nutris 600.33-1.50%
Novosti
Datum Naslov Izvor
contact
Kontakt
Kontaktirajte Nas
Imate pitanje ili komentar? Voljeli bi čuti od Vas. Pošaljite nam poruku i odgovoriti ćemo što je prije moguće.
Vaša poruka je poslana uspješno. Hvala.
Žao nam je, došlo je do greške pri slanju poruke. Molimo pokušajte ponovno.