Indeksi (Zagrebačka Burza) za 27 Siječanj, 2021
Indeksi
Simbol Ime Vrijednost %Δ Dnevno %Δ YTD
ADRPR ADRIA Prime1105.04+0.03%+3.00%
CBX CROBEX1798.60+0.37%+3.41%
CBXIN CROBEX Industrija1041.16+1.91%+9.54%
CBXKO CROBEX Konstrukt737.68+0.25%+5.54%
CBXNU CROBEX Nutris631.89-0.27%+1.37%
CBXPL CROBEX Plus1167.68+0.94%+5.74%
CBXPR CROBEX Prime1064.51+0.03%+1.56%
CBXTR CROBEX Total Return1219.98+0.37%+3.40%
CBXTP CROBEX Transport750.130.00%0.00%
CBXTU CROBEX Turist3527.28+1.17%+1.42%
CBX10 CROBEX101125.79+0.28%+3.49%
C10TR CROBEX10 Total Return1125.21+0.28%+3.48%
CBS CROBIS112.26-0.01%-0.09%
CBSTR CROBIS Total Return187.04-0.01%+0.08%
Najveće Promjene
Simbol Ime Vrijednost %Δ Dnevno
CBXIN CROBEX Industrija 1041.16+1.91%
CBXTU CROBEX Turist 3527.28+1.17%
CBXPL CROBEX Plus 1167.68+0.94%
CBX CROBEX 1798.60+0.37%
CBXTR CROBEX Total Return 1219.98+0.37%
CBSTR CROBIS Total Return 187.04-0.01%
CBS CROBIS 112.26-0.01%
CBXNU CROBEX Nutris 631.89-0.27%
Novosti
Datum Naslov Izvor
contact
Kontakt
Kontaktirajte Nas
Imate pitanje ili komentar? Voljeli bi čuti od Vas. Pošaljite nam poruku i odgovoriti ćemo što je prije moguće.
Vaša poruka je poslana uspješno. Hvala.
Žao nam je, došlo je do greške pri slanju poruke. Molimo pokušajte ponovno.